• 1400/01/14 - 08:30
  • تعداد بازدید : 14
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

با هر گونه عرضه فراورده های خام دامی خارج از چرخه نظارتی دامپزشکی برخورد قانونی صورت می گیرد.

توزیع و حمل هر گونه فراورده خام دامی منوط به اخذ مجوزهای لازم و نظارتهای بهداشتی توسط اداره دامپزشکی بوده و با هرگونه فراورده خام دامی خارج از سیستم نظارتی دامپزشکی تخلف بوده و با آن برخورد می شود.

به گزارش روابط عمومی دامپزشکی جنوب کرمان توزیع و حمل هر گونه فراورده خام دامی منوط به اخذ مجوزهای لازم و نظارتهای بهداشتی توسط اداره دامپزشکی بوده و با هرگونه فراورده خام دامی خارج از سیستم نظارتی دامپزشکی تخلف بوده و با آن برخورد می شود.

دکتر علی احمدی مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان گفت : حمل و توزیع هر گونه فراورده خام دامی فاقد مجوز و تاییدیه بهداشتی دامپزشکی در مراکز عرضه مواد غذایی و سوپرمارکتها  باعث به خطرانداختن امنیت غذایی و سلامت عمومی شهروندان می گردد به همین دلیل با هر گونه عرضه فراورده خام دامی فاقد مجوز حمل و خارج از سیستم نظارتی دامپزشکی برخورد قانونی صورت می گیرد.

وی گفت : به دلیل اهمیت موضوع در صورت مشاهده و یا گزارش حمل و عرضه فراورده های خام دامی با برندهای مختلف که بصورت غیرقانونی در مراکز توزیع می گردد بنابرقوانین سازمان دامپزشکی محموله توقیف و جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع می شود. 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 272747
کلمات کلیدی
sardabir سردبیر

sardabir سردبیر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید