• 1401/03/22 - 08:44
  • تعداد بازدید : 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان به مناسبت هفته جهادکشاورزی

مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان با صدور پیامی هفته جهاد کشاورزی را به تمامی تلاشگران عرصه کشاورزی و جهادگران تامین امنیت غذایی کشور به خصوص بهره برداران بخش کشاورزی و دامپروری جنوب استان تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان، دکتر علی احمدی مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان با صدور پیامی هفته جهاد کشاورزی را به تمامی تلاشگران عرصه کشاورزی و جهادگران تامین امنیت غذایی کشور به خصوص بهره برداران بخش کشاورزی و دامپروری جنوب استان تبریک گفت.

  در متن  پیام وی آمده است

تاکید بر نقش کشاورزی در اقتصاد کشور از انگیزه های بنیادین انقلاب اسلامی و برخاسته از اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و از آرمان های انقلاب بوده و سیاستگذاران و برنامه ریزان کشور را به تمرکز، پشتیبانی و حمایت بیشتر از کشاورزی و اقشار مختلف در جامعه روستایی وا داشته است.

پرداختن به امر کشاورزی، ایجاد انگیزه و حمایت از کشاورزان و بهره برداران دامپروری در کشوری مانند ما که دارای نیروی کار جوان و مستعد و ویژگی‌ها و خصوصیات طبیعی و همچنین شرایط اقلیمی مناسب و متنوع برای کشاورزی، دامپروری  است؛ می‌تواند در توسعه و آبادانی آن نتیجه‌بخش باشد و آن را به یکی از کشورهای مهم منطقه و جهان تبدیل کند.

اینجانب با تبریک ایام گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی با شعار جهاد کشاورزی ، پشتیبانی از تولید و امنیت غذایی ،  به همه  همکاران و تلاشگران این عرصه مقدس ، به ویژه کشاورزان شریف و زحمت کش ، امیدوارم در سال تولید ، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها با کوشش مضاعف و همدلی مسئولان و فعالان عرصه زراعت و کشاورزی ، شاهد قرار گرفتن میهن عزیزمان در مسیر خودکفایی در بخش کشاورزی باشیم.

علی احمدی

مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان

  • گروه خبری : تبریک / تسلیت ,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 287030
کلمات کلیدی
sardabir سردبیر

sardabir سردبیر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه