• 1403/02/24 - 06:52
  • تعداد بازدید : 24
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر جواد نگارستانی سرپرست اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان گفت: ویژگی دامپزشکی، برنامه‌محوری و دانش‌بنیان بودن است

دکتر جواد نگارستانی گفت: ساختار سازمان دامپزشکی، برنامه‌محور و دانش بنیان است و از ظرفیت کارشناسی برای رسیدن به اهداف و برنامه‌ها، استفاده خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان، عصر امروز دکتر جواد نگارستانی در آئین معارفه‌اش که در سالن مهندس منیعی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان برگزار شد، درخصوص اهدافش برای پذیرش سرپرستی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان گفت: هدف اصلی، همانا حسب منوایات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تلاش برای تحقق شعار سال است.

سرپرست اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان، خاطرنشان کرد: کرسی مدیرکل، در واقع کرسی خدمت هست زیرا در ایران، برای هر صندلی مدیریت، ۷۰ دسته گل پرپر شده است.

دکتر نگارستانی، خون‌گرمی و وفاداری به نظام را جزو صفات مردم جنوب کرمان معرفی کرد و گفت: مردم جنوب کرمان در مواقع حساسی مانند انتخابات، مشارکت بالایی دارند و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هم درمورد وفاداری این مردم تاکید کردند.

وی درمورد دیدگاه سازمانی و کار تشکیلاتی، خاطرنشان کرد: ساختار تشکیلاتی سازمان دامپزشکی، برنامه‌محور و دانش بنیان است و از ظرفیت کارشناسی برای رسیدن به اهداف و برنامه‌ها، استفاده خواهد شد و سیاست حاکم، سیاست انجام کار است و در کارم، سیاسی‌کار نیستم.

دکتر جواد نگارستانی با اشاره به سابقه حضورش در ورزش زورخانه، تاکید کرد: حرمت افراد دارای موی سفید در اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان، حفظ خواهد شد زیرا حفظ حرمت افراد دارای موی سفید، باعث روسفیدی مجموعه خواهد شد.

سرپرست اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان، در پاسخ به مطالبه مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان مبنی بر همکاری با مجموعه سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، اظهار کرد: اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان بعنوان حلقه‌ای از زنجیر سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، سعی بر استحکام بنای مودت و برادری خواهد کرد.

دکتر جواد نگارستانی، از ۲ نماینده مجلس شورای اسلامی در جنوب کرمان، به نیکی یاد کرد و گفت: دکتر بهنام سعیدی و دکتر شکرالهی، درواقع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی هستند و از ظرفیت این ۲ نفر برای خدمت به مردم، استفاده خواهیم کرد.

  • گروه خبری : همایش,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 319289
کلمات کلیدی
sardabir سردبیر

sardabir سردبیر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه