• 1400/10/08 - 11:51
  • تعداد بازدید : 80
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

همایش بصیرت افزایی با موضوع واکاوی حوادث 9دی و ترور شهید سپهبد سلیمانی در اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان

همایش بصیرت افزایی با حضور امام جمعه شهرستان جیرفت و جمعی از همراهان در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان،در ابتدای این همایش دکتر علی احمدی مدیرکل دامپزشکی جنوب کرمان ضمن خیرمقدم به میهمانان این همایش گفت:طبیعتا ما بایستی به وظایف خودمان در زمینه مسائل فرهنگی به بهترین شکل عمل کنیم. مناسبت هایی در این هفته وجود دارد مثل حماسه 9 دی و همچنین دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی که این دو مناسبت در پیوند با یکدیگر قرار دارند.

در ادامه امام جمعه شهرستان جیرفت گفت: حماسه نه دی جریان نفوذ و فتنه داخلی را خنثی کرد و رشادت های سردار سلیمانی تهاجم بیرونی و نیروهای جنگ نیابتی که بر علیه انقلاب در سوریه و عراق طراحی و سازماندهی شده بود را خنثی کرد.

حجت السلام والمسلمین میثم تارم خاطرنشان کرد: دشمن پس از اینکه دید این اهدافش با شکست مواجه شده درصدد انتقام شکست های خود از طریق شهادت سردار سلیمانی برآمد اما این جنایت تروریستی دشمن به نقطه قوتی برای انقلاب تبدیل شد و موجب افزایش سرمایه و اعتماد عمومی و حضور اقشار مختلف مردم در صحنه شد و حماسه جدیدی با شهادت ایشان خلق شد و در حقیقت تیر دشمن به سنگ خورد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدواریم فرهنگ عمومی جامعه در مسیر اهداف و اصول و آرمان های انقلاب اسلامی به نحوی حرکت کند که اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی محقق شود.

  • گروه خبری : همایش,اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 280339
کلمات کلیدی
sardabir سردبیر

sardabir سردبیر

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه